More

    V75-finaler 8. juli: Jarlsberg-helg med strålende finaler

    V75-finaler 8. juli

    Storløpssesongen fortsetter på Jarlsberg Travbane i Tønsberg førstkommende helg, der hovedløpet Ulf Thoresen Grand International kan lokke med 800 000 kroner til vinneren. Det er ett av mange flotte løp på banen som arrangerer løp både fredag, lørdag og søndag.

    Lørdag er det V75-finaler der de som har kvalifisert seg i løpet av våren møtes for å gjøre opp om hvem som er best. I spillet er det 10 millioner ekstra til en alenevinner, som gjør at man kan vinne ca. 12 millioner kroner.

    Husk at vi lørdag også har et eksklusivt travtips som kun er tilgjengelig for abonnenter på Tipsbladet!

    Lørdag er det klart for V75-finaler i hoppecupen for kaldblods, grunndivisjonen for varmblods, grunncupen for kaldblods, sølvdivisjonen varmblods, hoppedivisjonen for varmblods, kaldblodscupen for kaldblods og bronsedivisjonen for varmblods. Noen av profilene som dukker opp er Føynland Anna, Norheim Bork, Fakserling, Skate Trix, Lucky Queen Soa, Maharina Sun, Tordenskjold, Baias, Idu Bork, Grude Elling, og Thai M. Square.

    V75-finaler 8. juli

    Vår meny:

    V75-1: Finale i hoppecupen innleder og tre hester er helt likt spilt pr. nå. 

    V75-2: Tre uspilte hester suser inn i A-gruppen!

    V75-3: To seiersmaskiner møtes til duell! Vi tar stilling!

    V75-4: Skate Trix blir storfavoritt. Vi syner og byr på to heftige motbud!

    V75-5: Er det noen grunn til å gardere Maharina Sun?

    V75-6: Ny gigantfavoritt i dette løpet. Vi tror en ti ganger mindre spilt hest har vel så god sjanse!

    V75-7: Thai M. Square kommer med tre strake seirer. Hvordan løser vi dette løpet?

    Full tipspakke finner du som vanlig på vår partnerside trotting.no

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    spot_img

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen