More

    Jackpot på selveste 17. mai!

    18.30: Forslagene er nå klare og for en meny vi har til dere! Vi har en strålende hovedbanker, en alternativ banker som bare vinner og en siste bankermulighet som er nede som 3-prosenter!!! I tillegg byr vi på en rekke flotte objekter inkludert klart 1. valg hos oss på et 9. valg i spillet! Denne jackpotomgangen kan vi trygt si at vi virkelig gleder oss til!!!

    Forrige onsdag var vi igjen rett på det da vi gikk imot 70-prosenter Soundtrack og leverte følgende info på vårt 1. valg Roberts Son B.B.:

    “Vi forsøker et drag mot den store favoritten i V86-4. Roberts Son B.B. tar turen fra Nederland med lavt grunnlag og da bør alle varsellamper lyse. Vi har sett mange ganger at disse Hagoort-hestene tar turen og bare moser svenskene. Enkel tetseier sist og har ikke vært utenom topp to i fem siste starter. Tidene fra Wolvega må dere for all del ikke legge mye vekt på, vi regner med at denne virkelig kan springe på Solvalla i dag!”

    Jackpot 17. mai

    Onsdag er det 17. maifeiring over hele landet, men etter at isen og pølsene er fortært kan vi glede oss over en flott V86-meny fra Sverige på kvelden med JACKPOT! Totalt er det SEK 6 215 302 ekstra i åtterpotten å spille om. 

    Jackpot 17. mai: Bankere

    Beste banker: Vi trakk som kjent frem Roberts Son B.B. for 1 uke siden som det store objektet. Blir det reprise i dag?

    Nest beste banker (1): Vår analyse er at dette 3. valget sitter i tet ut av første sving!

    Nest beste banker (2): Her kan vi ikke avsløre mye! Vi snakker om en uspilt hest hvor notatene våre viser: “MÅ spilles banker neste gang ut”! DENNE MÅ dere ikke gå glipp av i dag!

    Jackpot 17. mai: Objektene

    Beste objekt 1: Nede som 9. valg! Dette er en klar godbit i jakten på jackpotkronene!

    Beste objekt 2: Går gode løp hver gang

    Beste objekt 3: Kommer til å avslutte voldsomt på denne 2600-meteren og er langt mindre spilt enn favoritten

    Beste objekt 4: Blir et kjempeobjekt i dette løpet som 5-prosenter!

    Beste objekt 5: Er alltid med i toppen denne hesten her og med løp i kroppen er det spennende 

    Beste objekt 6: Tre hester gjør normalt opp i dette løpet. Mest interessant i spillet er denne på kun 9 prosent. 

    Tipspakken finner du som vanlig på trotting.no

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    spot_img

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen