More

    Ustoppelige Argyle

    Jeg må kjøre i overkant mye bil når jeg om noen uker skal tilbake til Plymouth og Home Park, men akkurat nå virker det å bli valuta for pengene og tidsbruken. Grønntrøyene er ustoppelige, og i en rekke av ni kamper har man kun måttet avgi poeng i toppkampen mot Portsmouth.

    Lagkaptein Joe Edwards brukte dagene etter forrige helgs 3-0-seier mot Accrington Stanley til å tegne ny langtidskontrakt, og mye tyder på at den løpsvillige vingbacken leder et lag som neste sesong kan spille Championship-fotball. To tøffe bortekamper venter nå for ligalederen, men det er vanskelig å se hvem som skal stoppe The Pilgrims nå.

    Denne helgen dukes det for bortekamp mot MK Dons på sjelløse Stadium MK, der hjemmelaget har tapt sine siste tre. B-odds på 2,17 kjøpes.

    Tipset:

    MK Dons – Plymouth Argyle       B

    Høyest odds: 2,17 (Coolbet)

    Norsk Tipping: 2,05

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    Bookmakertesten 2026 Oppdatert

    Epicbet best i årets bookmakertest

    Tipsbladet har vurdert 20 spillselskaper på odds, fotball, brukeropplevelse, kampanjer og total sportsbook-kvalitet.

    1
    Epicbet 90 av 100 poeng
    🏆
    2. Coolbet 89 p
    3. BoaBet 84 p

    Se hele sluttabellen, kategorivinnerne og hvorfor Epicbet gikk til topps etter en av de jevneste gullkampene i testens historie.

    Les om vinneren →

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen