More

    Slik sendes Eliteserien på TV2

    TV-kampene for første halvdel av Eliteserien 2024 er offentliggjort.

    Eliteserien
    Sesongstart I Eliteserien Er Alltid Et Høydepunkt.

    Det nærmer seg avspark i Eliteserien med stormskritt. Seriestart er bare 26 dager unna, og vi kommer selvsagt med vår årlige seriestart-spesial når det store startskuddet nærmer seg. Det er TV2 som har rettighetene til å vise alle kamper i Eliteserien – både digitalt og lineært, og kanalen slapp i dag, tirsdag, oversikt over hvor på TV2s plattformer samtlige kamper i de 15 første serierundene vises.

    For å få tilgang til vår eksklusive seriestart-spesial, må du være abonnent. Nå kan du prøve oss i fire uker for en liten femmer!

    1. serierunde

    31. mars: 

    18.00: Odd – Haugesund på TV 2 Direkte. 

    1. april:

    14.30: Fredrikstad – Bodø/Glimt TV 2 Direkte 

    17.00: Lillestrøm – Kristiansund på TV 2 Sport 1 

    17.00: Molde – Strømsgodset på TV 2 Direkte 

    17.00: Rosenborg – Sandefjord på TV 2 Play

    17.00: Tromsø – Brann på TV 2 Play 

    19.15: Viking – Sarpsborg 08 på TV 2 Direkte 

    2. april:

    19.00: KFUM Oslo – HamKam TV 2 Sport 1

    2. serierunde

    6. april: 

    18.00: Bodø/Glimt – Viking på TV 2 Play 

    7. april: 

    14.30: Kristiansund – KFUM Oslo på TV 2 Play 

    17.00: HamKam – Molde på TV 2 Sport 1 

    17.00: Haugesund – Lillestrøm TV 2 Play 

    17.00: Sandefjord – Tromsø på TV 2 Play

    17.00: Sarpsborg 08 – Odd på TV 2 Play 

    17.00: Strømsgodset – Rosenborg på TV 2 Play 

    19.15: Brann-Fredrikstad på TV 2 Sport 1

    3. serierunde

    13. april: 

    18.00: Fredrikstad – Sarpsborg 08 på TV 2 Play 

    14. april: 

    14.30: Viking – Brann på TV 2 Play 

    17.00: Molde – Kristiansund på TV 2 Sport 1

    17.00: Odd – Sandefjord på TV 2 Play

    17.00: Rosenborg – HamKam på TV 2 Play

    17.00: Tromsø – Haugesund på TV 2 Play

    19.15: Lillestrøm – Bodø/Glimt på TV 2 Sport 1

    16. april: 

    18.00: KFUM Oslo – Strømsgodset på TV 2 Play

    17. april:

    18.00: Brann – HamKam TV 2 Play (Tilhører 16. serierunde)

    18:00: Molde Odd TV 2 Play (Tilhører 17. serierunde)

    4. serierunde

    21. april: 

    14.30: HamKam – Strømsgodset på TV 2 Play

    17.00: Brann – Odd på TV 2 Play

    17.00: Haugesund – Rosenborg på TV 2 Play

    17.00: Kristiansund – Tromsø på TV 2 Play

    17.00: Sandefjord – Lillestrøm på TV 2 Play

    17.00: Sarpsborg 08 – KFUM Oslo på TV 2 Play

    17.00: Viking – Fredrikstad på TV 2 Sport 1

    19.15: Bodø/Glimt – Molde på TV 2 Sport 1

    5. serierunde

    27. april: 

    18.00: Rosenborg – Bodø/Glimt på TV 2 Play

    28. april: 

    17.00: Fredrikstad – Sandefjord på TV 2 Sport 1

    17.00: KFUM Oslo – Brann på TV 2 Play

    17.00: Lillestrøm – HamKam på TV 2 Play

    17.00: Molde – Haugesund på TV 2 Play

    17.00: Strømsgodset – Kristiansund på TV 2 Play

    17.00: Tromsø – Sarpsborg 08 på TV 2 Play

    19.15: Odd – Viking på TV 2 Sport 1

    6. serierunde

    4. mai:

    18.00: Brann – Rosenborg på TV 2 Play

    5. mai: 

    17.00:  Bodø/Glimt – Strømsgodset på TV 2 Play

    17.00: Haugesund – KFUM Oslo på TV 2 Sport 1

    17.00: Kristiansund – HamKam på TV 2 Play

    17.00: Odd – Fredrikstad på TV 2 Play

    17.00: Sandefjord – Molde på TV 2 Play

    17.00: Sarpsborg 08 – Lillestrøm på TV 2 Play

    19.15: Viking – Tromsø på TV 2 Sport 1

    7. serierunde

    11. mai:

    18.00: Molde – Rosenborg på TV 2 Play

    12. mai: 

    14.30: Kristiansund – Bodø/Glimt på TV 2 Sport 1

    17.00: HamKam – Haugesund på TV 2 Play

    17.00: KFUM Oslo – Fredrikstad på TV 2 Sport 1

    17.00: Sandefjord – Sarpsborg 08 på TV 2 Play 

    17.00: Strømsgodset – Viking på TV 2 Play

    17.00: Tromsø – Odd på TV 2 Play

    19.15: Lillestrøm – Brann på TV 2 Sport 1 

    8. serierunde

    18.00: Bodø/Glimt – Tromsø på TV 2 Direkte

    18.00: Brann – Sandefjord på TV 2 Play

    18.00: Fredrikstad – Strømsgodset på TV 2 Sport 1

    18.00: Haugesund – Kristiansund på TV 2 Play

    18.00: Odd – Molde på TV 2 Play

    18.00: Rosenborg – KFUM Oslo på TV 2 Play

    18.00: Sarpsborg 08 – HamKam på TV 2 Play

    18:00: Viking – Lillestrøm på TV 2 Play

    9. serierunde

    20. mai:

    17:00: HamKam – Bodø/Glimt på TV 2 Play

    17:00: KFUM Oslo – Odd på TV 2 Play

    17:00: Kristiansund – Brann på TV 2 Play

    17:00: Lillestrøm – Fredrikstad på TV 2 Play

    17:00: Molde – Sarpsborg 08 på TV 2 Play

    17:00: Sandefjord – Viking på TV 2 Play

    17:00: Strømsgodset – Haugesund på TV 2 Sport 1

    19:15: Tromsø – Rosenborg på TV 2 Sport 1

    10. serierunde

    19:00: Bodø/Glimt – KFUM Oslo på TV 2 Play

    25. mai:

    18:00: Fredrikstad – Tromsø på TV 2 Play

    26. mai:

    17:00: Haugesund – Sandefjord på TV 2 Play

    17:00: Odd -Lillestrøm på TV 2 Play

    17:00: Rosenborg – Kristiansund på TV 2 Sport 1

    17:00: Sarpsborg 08 – Strømsgodset på TV 2 Play

    17:00: Viking – HamKam på TV 2 Play

    19:15: Brann – Molde på TV 2 Direkte

    29. mai:

    19:00: Bodø/Glimt – Sandefjord på TV2 Play (Tilhører  19. serierunde)

    19:00: Brann – Kristiansund på TV 2 Play (Tilhører  18. serierunde)

    19:00: Tromsø – Fredrikstad på TV 2 Play (Tilhører 18. serierunde)

    11. serierunde

    01. juni:

    18:00: HamKam – Brann på TV 2 Play

    02. juni:

    14:30: Molde – Viking på TV 2 Play

    17:00: Haugesund – Bodø/Glimt på TV 2 Play

    17:00: KFUM Oslo – Sandefjord på TV 2 Play

    17:00: Kristiansund – Sarpsborg 08 på TV 2 Sport 1

    17:00: Strømsgodset – Odd på TV 2 Play

    17:00: Tromsø – Lillestrøm på TV 2 Play

    19:15: Rosenborg – Fredrikstad på TV 2 Direkte

    12. serierunde

    27. juni:

    19:00: Sandefjord – HamKam på TV 2 Sport 1

    21:15: Lillestrøm – KFUM Oslo på TV 2 Sport 1

    28.  juni:

    19:00: Brann – Strømsgodset på TV 2 Play

    19:00: Odd – Kristiansund på TV 2 Play

    19:00: Sarpsborg 08 – Bodø/Glimt på TV 2 Play

    21:15: Tromsø – Molde på TV 2 Direkte

    15:00: Viking – Rosenborg på TV 2 Play

    13. serierunde

    07. juli:

    14:30: Bodø/Glimt – Brann på TV 2 Play

    17:00: HamKam – Tromsø på TV 2 Play

    17:00: Haugesund – Sarpsborg 08 på TV 2 Play

    17:00: KFUM Oslo – Viking på på TV 2 Play

    17:00: Kristiansund – Fredrikstad på TV 2 Play

    17:00: Molde – Lillestrøm på TV 2 Play

    19:15: Rosenborg – Odd på TV 2 Direkte

    08. juli:

    19:00: Strømsgodset – Sandefjord på TV 2 Sport 1

    14. serierunde

    12. juli:  

    19:00: Sarpsborg 08 – Rosenborg TV 2 Sport 1

    13. juli:

    17:00: Fredrikstad – Molde TV 2 Play

    17:00: Lillestrøm – Strømsgodset TV 2 Play

    17:00: Odd – HamKam TV 2 Play

    17:00: Sandefjord – Bodø/Glimt TV 2 Play 

    17:00: Viking – Kristiansund TV 2 Sport 1

    19:15: Brann – Haugesund TV 2 Direkte 

    22:00: Tromsø – KFUM Oslo TV 2 Sport 1

    19. juli: 

    19:00: Bodø/Glimt – Odd TV 2 Play

    15. serierunde

    20. juli:

    18:00: Sarpsborg 08 – Brann TV 2 Play

    21. juli:

    14:30: Strømsgodset – Tromsø TV 2 Sport 1 

    17:00: HamKam – Fredrikstad TV 2 Play

    17:00: Haugesund – Viking TV 2 Sport 1 

    17:00: Kristiansund – Sandefjord TV 2 Play

    17:00: Molde – KFUM Oslo TV 2 Play  

    19:15: Rosenborg – Lillestrøm TV 2 Direkte

    14. august: 

    19:00: Fredrikstad – Haugesund TV 2 Play  (Tilhører 12. serierunde)

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    spot_img

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen