More

    Midtukekupongen 12. september

    Dette er en eksklusiv artikkel. Kun abonnenter har tilgang.

    Vennligst abonner for å låse opp dette innholdet.
    *Betalingskort må benyttes ved bestilling.

    Midtukekupongen forrige uke var ikke avgjort da vi gjorde ferdig ukens utgave av Tipsbladet.

    Neste ukes midtukekupong spilles tirsdag. Den åpner med syv EM-kvalifiseringskamper der vi finner en rekke store favoritter. Vi spiller sikker Norge, Spania og Belgia som alle tre har på papiret greie hjemmekamper. I tillegg nøyer vi oss med HU-gardering i Italia mot Ukraina.

    Kamp åtte, ni og ti er privatlandskamper. Disse synes noe mer åpne og vi anbefaler særlig at man helgarderer stormøtet mellom Tyskland og Frankrike.

    Senkampene fra VM-kvalifiseringen i Sør-Amerika avslutter. Her er det Ecuador – Uruguay vi anbefaler at man dekker fullt ut på alle forslag.

    Folkerekken viser at det florerer med store favoritter på denne kupongen. Norge, Spania, Italia, Belgia, Romania og Argentina ser alle ut til å bli mye spilt. I tillegg har England og Senefal mange tilhengere.

    Innleveringsfristen er tirsdag klokken 20.40 og de åtte første kampene har avspark 20.45. Sist ut er Ecuador – Uruguay som starter 23.00.

    Midtukekupongen 12. september

    De sikre

    1. Norge – Georgia H

    2. Spania – Kypros  H

    5. Belgia – Estland  H

    Midtukekupongen 12. September
    Midtukekupongen 12. September 2

    Den halve

    3. Italia – Ukraina   HU

    De overspilte

    9. Tyskland – Frankrike     H

    12. Ecuador – Uruguay      H

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    spot_img

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen