More

    Williams-søstrene tapte thriller – røk ut i US Open-comebacket

    Serena og Venus Williams var nære en sensasjonell triumf i US Open-comebacket, men tapte hårfint i tiebreak.

    Søstrene kjempet godt mot den 14.-seedede duoen Maya Joint og Chan Hao-Ching, men i det avgjørende tiebreaket sviktet Serena og Venus. De tapte til slutt med sifrene 3–6, 7–6 (8–6), 6–7 (7–10).

    De meritterte søstrene var tilbake i doubleturneringen i US Open for første gang siden 2022. Det er 27 år siden de vant tittelen for første gang.

    Serena og Venus fikk wildcard til turneringen. På den fullsatte stadion var det øredøvende jubel da søstrene spilte i comebacket.

    (©NTB)

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    Bookmakertesten 2026 Oppdatert

    Epicbet best i årets bookmakertest

    Tipsbladet har vurdert 20 spillselskaper på odds, fotball, brukeropplevelse, kampanjer og total sportsbook-kvalitet.

    1
    Epicbet 90 av 100 poeng
    🏆
    2. Coolbet 89 p
    3. BoaBet 84 p

    Se hele sluttabellen, kategorivinnerne og hvorfor Epicbet gikk til topps etter en av de jevneste gullkampene i testens historie.

    Les om vinneren →

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen