More

    Tips på tampen: Portugal – Spania

    Da skal det avgjøres hvem som går til sluttspillet fra gruppe A2 i UEFA Nations League. Det er i tillegg duket for et hett nabooppgjør og dette bør så absolutt bli en seerverdig forestilling.

    Fordelen ligger hos Portugal som i tillegg til å ha hjemmebane også ligger to poeng foran Spania. Dermed klarer man seg med ett poeng i kveld. Joao Cancelo er tilbake fra karantene. Hos spanjolene ventes Dani Carvajal tilbake fra start. Gjestene skuffet stort mot Sveits sist og det er kun seier som gjelder i kveld.

    Det endte 1-1 i det omvendte møtet i juni og vi tar ikke sjansen på å spå en vinner i kveldens oppgjør. Valget istedet å gå på antall skudd slik Axel hadde suksess med i går:

    https://www.tipsbladet.no/oddstips-ungarn-italia/

    Vårt tips:

    • Antall skudd: Under 23,5
    • Odds: 1,85 (LeoVegas)

    Portugal trenger kun en U mens Spania tradisjonelt er langt mer glad i å slå en ekstra pasning enn å avslutte angrepet. Dette er også et tett og jevnt derby som er helt avgjørende og vårt valg blir dermed under 23,5 skudd til 1,85 i odds hos LeoVegas.

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    spot_img

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen