More

    Tar VM-grep: Flytter eliteseriekamp

    Norges fotballforbund (NFF) gjør endringer på kamptidspunktet mellom Viking og Sandefjord. Kampen går samme kveld som bronsefinalen i VM.

    Det opplyser NFF om på egne nettsider.

    Oppgjøret mellom Viking og Sandefjord 18. juli flyttes fra 20.00 til 18.00. NFF forklarer kampendringen med at den ikke skal komme for tett på bronsefinalen i VM.

    Norge spiller kvartfinale mot England i Miami lørdag kveld. Hvis Ståle Solbakken og co. tar seg videre til semifinale, så blir det i tillegg enten bronsefinale eller finale på det norske landslaget.

    Forbundet opplyser også om at Aalesund og Start flyttes fra 6. september til 4. september klokken 19.00. Endringen er gjort for å unngå kollisjon med NM-finalen for kvinner.

    Aalesunds kvinnelag er i NM-finalen for første gang og møter Brann på Ullevaal. Den kampen spilles 6. september.

    (©NTB)

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    Bookmakertesten 2026 Oppdatert

    Epicbet best i årets bookmakertest

    Tipsbladet har vurdert 20 spillselskaper på odds, fotball, brukeropplevelse, kampanjer og total sportsbook-kvalitet.

    1
    Epicbet 90 av 100 poeng
    🏆
    2. Coolbet 89 p
    3. BoaBet 84 p

    Se hele sluttabellen, kategorivinnerne og hvorfor Epicbet gikk til topps etter en av de jevneste gullkampene i testens historie.

    Les om vinneren →

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen