More

    Oddstips: Sevilla – Dortmund

    Grusom start på sesongen for Sevilla som du kan lese alt om i Axels kommentar her:

    https://www.tipsbladet.no/kommentar-hva-na-sevilla/

    Det ble 0-2-tap hjemme mot Atletico Madrid i helgen og det var allerede sesongens fjerde ligatap. Minst like tungt i Champions League der de to første kampene har gitt kun ett poeng. Jesus Corona er skadet mens Marcão og Karim Rekik er usikre. Oliver Torres er suspendert.

    Borussia Dortmund med sjokktap for Köln i helgen og sesongstarten har vært av det ustabile slaget. En seier og ett tap i denne gruppen, men det var ikke noe å si på innsatsen mot Manchester City sist. Skadeproblemene er fortsatt store hos tyskerne, men man håper at Mats Hummels og Giovanni Reyna blir klare. Thorgan Hazard er også tilbake og kan starte.

    Tips:

    Disse lagene møttes i Champions League-sluttspillet i fjor og da vant Dortmund 5-4 sammenlagt. Vi forventer mange scoringer også i kveld, men favorittstempelet går til tyskerne. B-en står som best til 2,35 i odds hos Coolbet og Unibet.

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    spot_img

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen