Fotball-EM, Tour de France og sommer-OL får ha oss unnskyldt, men når det nå er duket for sesongstart i Premier League er det klart for det høydepunktet vi har sett klart mest frem imot helt siden forrige sesong ble avsluttet 23. mai.
Alt av frustrasjon over dommere, VAR, overtidsscoringer og sjansesløsing er glemt, foran en ny sesong er optimismen på topp – i hvert fall så lenge alle står med null poeng.
Oddsene i åpningsrunden viser fem favoritter som står til mellom 1,30 og 1,70 i odds og fem helt åpne oppgjør.
En oddssammenligning hos maxgevinst.com viser at ti favorittseirer betaler 216,81 i odds hos Coolbet. Det er skyhøyt over resten av markedet som ligger mellom 135,24 og 168,75 i odds på det samme spillet.
Premier League-start betyr samtidig at vi i Tipsbladet har jobbet knallhardt i flere uker for å sikre leserne et best mulig sesongstartprodukt.
Ukens utgave er på hele 96 sider og i tillegg til alt om Premier League byr vi også på sesongpreview både i Tyskland og i Spania. Der skal det bli spennende å følge Erling Braut Haalands jakt på nye scoringsrekorder mens vi ser ut til å få en spansk sesong uten at Lionel Messi er involvert.
Mye annet godt lesestoff leveres også. Vår store bookmakertest har kommet opp til 6. og 7. plassen mens gjennomgangen av alle Hall of Fame-vinnerne har kommet frem til Thierry Henry som den nest siste av sommerens presenterte.
Til slutt er vi i Tipsbladet svært stolte over å ha vunnet presseprisen 2021 som du kan lese alt om på side 54 og 55. Vi skal naturligvis fortsatte å gjøre vårt beste for levere Norges beste fotball- og spillavis!
Ønsker du å lese vår store sesongspesial vil vi ettersende link til digital utgave til alle som bestiller abonnement før avspark fredag kveld! Bruker du koden «NY» får du også den første måneden for kun 99 kroner!
Bestill her: