More

    Hazard takker for seg

    Eden Hazard gjorde sin debut på det belgiske landslaget som 17-åring i 2008, men har nå gitt beskjed om at han ikke lenger er aktuell for spill med flagget på brystet. 31-åringen blir dermed stående med 33 scoringer fra 126 landskamper for Belgia.

    Hazard var som Chelsea-spiller av Europas mest fryktede offensive spillere, men etter å ha blitt hentet til Real Madrid for £150 millioner har karrierepilen rast pekt nedover.

    -Et nytt kapittel skrives, men jeg er veldig takknemlig for alt jeg har opplevd med det belgiske landslaget siden 2008, skriver Hazard på sosiale medier onsdag.

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    Bookmakertesten 2026 Oppdatert

    Epicbet best i årets bookmakertest

    Tipsbladet har vurdert 20 spillselskaper på odds, fotball, brukeropplevelse, kampanjer og total sportsbook-kvalitet.

    1
    Epicbet 90 av 100 poeng
    🏆
    2. Coolbet 89 p
    3. BoaBet 84 p

    Se hele sluttabellen, kategorivinnerne og hvorfor Epicbet gikk til topps etter en av de jevneste gullkampene i testens historie.

    Les om vinneren →

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen