More

    Spanias VM-helt skifter klubb – klar for PSG

    Barcelona selger angrepsspilleren Ferran Torres til den franske storklubben Paris Saint-Germain.

    Det opplyser franskmennene på sine nettsider. Torres har signert en kontrakt med PSG fram til sommeren 2031 og får draktnummer 9.

    Torres scoret det avgjørende målet i VM-finalen mot Argentina og sikret VM-trofeet for Spania forrige måned. Det har over tid vært rykter om et klubbskifte for Torres, som har spilt i Barcelona siden 2022.

    Nå er det klart at 26-åringen fortsetter i PSG, som har vunnet mesterligaen de to foregående sesongene.

    – Jeg gleder meg stort til å ta fatt på et nytt eventyr i en så ambisiøs klubb som Paris Saint-Germain, sier Torres.

    Tidligere har Torres også vært i Manchester City og Valencia.

    (©NTB)

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    Bookmakertesten 2026 Oppdatert

    Epicbet best i årets bookmakertest

    Tipsbladet har vurdert 20 spillselskaper på odds, fotball, brukeropplevelse, kampanjer og total sportsbook-kvalitet.

    1
    Epicbet 90 av 100 poeng
    🏆
    2. Coolbet 89 p
    3. BoaBet 84 p

    Se hele sluttabellen, kategorivinnerne og hvorfor Epicbet gikk til topps etter en av de jevneste gullkampene i testens historie.

    Les om vinneren →

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen