More

    Notts County smadret publikumsrekorden

    Bare et år etter at Notts County satte ny publikumsrekord i non-league har de gjort det igjen. Etter en forrykende sesongstart ble billettene til dagens hjemmekamp mot Yeovil Town på Meadow Lane revet bort.

    «Fotball for en femmer» ble prøvd ut i fjor og dette gav ny publikumsrekord da hele 12 834 tilskuere så Notts County slå Solihull forrige sesong. Årets kampanje i kombinasjon med en strålende sesongstart førte til at deres gamle rekord ble smadret og dermed forbedret de rekorden de selv hadde satt i lon-league.

    Det endte denne gang med fullsatt Meadow Lane og hele 16 511 tilskuere på plass da Notts County på utrolig vis bare klarte 0-0 mot Yeovil i en kamp de dominerte til de grader. Et skuffende resultat for Magpies som dermed måtte se Wrexham ta tilbake tabelltoppen.

    Notts County toppet National League (nivå fem) før kampstart men ligger nå et poeng bak Wrexham i det som ser ut til å bli en thriller hele veien frem mot mai.

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    Bookmakertesten 2026 Oppdatert

    Epicbet best i årets bookmakertest

    Tipsbladet har vurdert 20 spillselskaper på odds, fotball, brukeropplevelse, kampanjer og total sportsbook-kvalitet.

    1
    Epicbet 90 av 100 poeng
    🏆
    2. Coolbet 89 p
    3. BoaBet 84 p

    Se hele sluttabellen, kategorivinnerne og hvorfor Epicbet gikk til topps etter en av de jevneste gullkampene i testens historie.

    Les om vinneren →

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen