More

    Gerrard ferdig i Villa

    Steven Gerrard er bekreftet sparket fra Aston Villa-jobben. Dråpen som fikk begeret til å renne over for Villa-styret var naturligvis torsdagens 0-3-tap for Fulham, som også gjør at klubben går til helgens Premier League-runde med bare tre lag bak seg på tabellen.

    Gerrard etterfulgte Dean Smith som Villa-manager i november i fjor, og styrket i løpet av et snaut år laget med spillere som Phillipe Coutinho, Diego Carlos og den franske midtbanespilleren Boubacar Kamara. De to sistnevnte er imidlertid begge langtidsskadet, mens Coutinhos form i Villa-drakt som best kan kalles ustabil.

    Steven Gerrard vant bare 13 av 40 kamper i løpet av sine elleve måneder på Villa Park.

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    Bookmakertesten 2026 Oppdatert

    Epicbet best i årets bookmakertest

    Tipsbladet har vurdert 20 spillselskaper på odds, fotball, brukeropplevelse, kampanjer og total sportsbook-kvalitet.

    1
    Epicbet 90 av 100 poeng
    🏆
    2. Coolbet 89 p
    3. BoaBet 84 p

    Se hele sluttabellen, kategorivinnerne og hvorfor Epicbet gikk til topps etter en av de jevneste gullkampene i testens historie.

    Les om vinneren →

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen