Torsdag blei Chris Hughton sparka etter det som var Nottingham Forest sin verste sesongstart på 108 år. Erstattaren blei den klubblause Steve Cooper.
Cooper var fram til sommaren 2021 manager i Swansea, der han tok laget til Play-off to år på rad. Finaletapet mot Brentford i mai blei hans siste kamp for Swansea.
Cooper har allerede tatt hand om si første trening og vil lede laget i lørdagens kamp heime mot Millwall. Forest ligg fortsatt sist på tabellen, til tross for at dei uten Chris Hughton tok sesongens første trepoengar i helga.
Relaterte artikler
Bookmakertesten 2026
Oppdatert
Epicbet best i årets bookmakertest
Tipsbladet har vurdert 20 spillselskaper på odds, fotball, brukeropplevelse, kampanjer og total sportsbook-kvalitet.
1
Epicbet
90 av 100 poeng
🏆
2.
Coolbet
89 p
3.
BoaBet
84 p
Se hele sluttabellen, kategorivinnerne og hvorfor Epicbet gikk til topps etter en av de jevneste gullkampene i testens historie.
Les om vinneren →
