Kristiansund har hatt det alt annet enn enkelt i 2022. Nordmøringene har plukket bare ett poeng på de syv første kampene sine, og har havnet bakpå i antall spilte serierunder på grunn av store sykdomsproblemer i troppen.
Og ikke før de utfordringene var over, dukker det opp nye. For på onsdagens trening, måtte nemlig hele tre spillere kaste inn håndkleet i løpet av treningsøkta. Først var det Andreas Hopmark som måtte gi seg med et nesebeinsbrudd. Deretter tok Liridon Kalludra telling med et kutt på kinnet, før også Max Williamsen kastet inn håndkleet med en fingerbrudd.
Heldigvis for Kristiansund, melder lokalavisen Tidens Krav at samtlige tre spillere trolig rekker helgens seriekamp mot Bodø/Glimt, men kaptein Dan Peter Ulvestad er fremdeles ute. Dermed er situasjonen i ferd med å bedre seg for Christian Michelsen. Nå gjenstår imidlertid å få poeng i banken.
Relaterte artikler
Bookmakertesten 2026
Oppdatert
Epicbet best i årets bookmakertest
Tipsbladet har vurdert 20 spillselskaper på odds, fotball, brukeropplevelse, kampanjer og total sportsbook-kvalitet.
1
Epicbet
90 av 100 poeng
🏆
2.
Coolbet
89 p
3.
BoaBet
84 p
Se hele sluttabellen, kategorivinnerne og hvorfor Epicbet gikk til topps etter en av de jevneste gullkampene i testens historie.
Les om vinneren →
